Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Kontakty
zaměstnavatel: Profidomov s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 60530
Popis pozice
služební cesty do Východní Evropy jazyková vybavenost

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: DEYNEKA SERHIY, tel.: 774 590 134 pondělí e-mail: gestiastav@seznam.cz, osobně v sídle ...
Praha

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, VŠ vzdělání na úrovni bakalář.
Praha

Vývojáři software (c/c++ developer)

Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání. Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Praha

Požadavky: ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Praha

Požadavky: nejméně vysokoškolské vzdělání. Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Praha

Vývojáři software (java developer)

Praha

volná místa Praha

Nahoru