ŘIDIČ C+E

Kontakty
zaměstnavatel: Klatovská dopravní společnost s.r.o.
pracoviště: Dr. Sedláka 940, 33901
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 47000 do 50000
Popis pozice
Řidič sklápěčky - pouze Česká republika, spaní v autě
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz
MZDA: 47 000 - 50 000 + zaměstnanecké výhody (mobilní tarif s internetem, tankování pro soukromé účely)

Volná místa v okolí Dolany

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Přijmeme řidiče MKD na jízdní soupravu, víkendy volné POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C+E, platný ...

Strojník

Kontakt: p. Honomichl, tel.: 727 918 159, e-mail: honomichl@gasspo.cz

Strojník

Nástup možný IHNED Kontakt: p. Honomichl, tel.: 727 918 159, e-mail: honomichl@gasspo.cz

TECHNIK DO VÝROBY

VZDĚLÁNÍ: technického směru, vyučen nebo maturita PRACOVNÍ DOBA: 6 - 14:30 MZDA: 18 000 Kč nástupní ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK VÝROBKŮ Z KOVU

KONTAKT: Kollross Radek, e-mail: radek.kollross@seznam.cz, tel.: 776 599 050

Stavební a provozní řemeslníci

Náplň práce: přírpava pracoviště, montáž, stavební a řemeslné práce Požadavky: spolehlivost, ...

volná místa Dolany