Lékař výjezdové skupiny

zaměstnavatel: Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina, příspěvková organizace
pracoviště: Slovanského bratrství 710, 39301
mzda: od 65000
Popis pozice
Přijmeme lékaře pro výjezdové skupiny záchranné služby (vždy práce v rámci jednoho okresu) se specializovanou způsobilostí (UM, AR, CHIR, INT, NEU, PED, VPL, PLDD, traumatolog, kardiolog, intenzivista) nebo s certifikátem po kmeni (v přípravě na A+IM, CHIR, INT, VPL).
Platové zařazení: 14. platová třída + osobní, zvláštní, směnný příplatek.
Možnost získání pracovní smlouvy na dobu určitou.
Další vzdělávání, profesní růst.
Po dohodě je možno pracovat i na zkrácený úvazek.
Místo výkonu práce je v Pelhřimově nebo v Humpolci, dle dohody.
Kontakt možný emailem nebo telefonicky v čase 7:00 - 15:00.

Volná místa v okolí Bácovice

Kuchař/kuchařka

Náplň práce: příprava pokrmů - tradiční česká kuchyně Kontakt možný osobně nebo telefonicky.

Řidič odtahové služby

Automechanik

Kontakt možný emailem, telefonicky nebo osobně

šičky

Požadujeme alespoň částečnou praxi v šití oděvů. Nabízíme závodní stravování. Možný i zkrácený ...

Obsluha strojů na sklo

Náplň práce: obsluha řezacího stolu na ploché sklo, zadávání rozměrů do programu, lámání skla. ...

Lékař/ka pro urgentní příjem

Požadujeme: odborná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb., specializovaná způsobilost nebo ...

volná místa Bácovice