Stress Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Safran Cabin CZ s.r.o.
pracoviště: Univerzitní 1119, 30100
mzda: od 35000 do 60000
Popis pozice
Životopis na e-mail: jiri.fiser@safrangroup.com

Stress Engineer - náplň práce:
- Příprava technické dokumentace
- Definice zkušebních vzorků
- Příprava dokumentu pro postup testování
- Komunikace se zákazníkem (Airbus) a kolegy z jiných týmů konstrukce
- Podpora optimalizace a vývoje produktu

Volná místa v okolí Plzeň

Stavební dělník

Náplň práce - rekonstrukce kolejových drah. První kontakt prosíme e-mailem na ...
Plzeň

Obsluha čerpací stanice

Nástup možný ihned Komunikativnost výhodou auto výhodou Mzda 29 000 Kč včetně příplatků

Kuchař/ka

Požadujeme znalost čínské kuchyně. Znalost čínského jazyka velkou výhodou - komunikativní jazyk na ...

Pomocný zámečník

Kontakt možný osobně na adrese Poděbradova 1, Plzeň nebo e-mailem: personalni@lumark.eu, případně ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Plzeň

Plzeň

volná místa Plzeň