Sanitáři

Kontakty
zaměstnavatel: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
pracoviště: U nemocnice 499, 12800
mzda: od 21000
Popis pozice
Místo výkonu práce: U nemocnice č.p. 499/2, Praha 2
Prvotní kontakt emailem Katerina.Touskova@vfn.cz
Požadujeme:
Zkušenosti s prací ve zdravotnickém provozu min. půl roku
Akreditovaný kvalifikační kurz sanitář
Aktivní přístup k práci a zodpovědnost
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Čistý trestní rejstřík

Volná místa v okolí Praha 2

Všeobecní administrativní pracovníci

MÍSTO VÝKONU : Sokolská 1662/35, Nové Město, 120 00 Praha 2 KONTAKT : JAMIL KUSSAIBATI, tel.: 224 ...

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Kontakt: Vislousov Kirill, e-mail: vislousov@seznam.cz

DOPLŇOVAČI A POMOCNÍCI V PRODEJNÁCH

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : THI PHUONG HOANG, e-mail: huenka@seznam.cz Jiné - ...

Pomocní kuchaři

MÍSTO VÝKONU : Praha - provozovny zaměstnavatele : Dlouhá 727/39, 110 00, Praha 1 - Staré Město; ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt:zelmatmorad@hotmail.com Upřesňující informace: Jazyky - arabský, francouzský výhodou.

Kontak: e-mail: vislousov@seznam.cz Upřesňující informace: znalost ruštiny na dobré úrovni výhodou

volná místa Praha 2