Kadeřníci

Kontakty
zaměstnavatel: N&V Vulic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20000
Popis pozice
KONTAKT : PRVOTNĚ TELEFONICKY : Renáta Cekovićová, tel.: 241484095 - volat 8-16h, e-mail: mila.elkonto@seznam.cz

Výkon práce dle plánu směn ve dvouch provozovnách: Francouzská 80/6, Praha 2 a Lukášova 184/1, Praha 3.

Jazykové znalosti: na základní komunikační úrovni RJ, AJ, srbo-chorvatština.

Znalost AIRTOUCH techniky (mikro melír).

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kont.:Po-Čt 10-12 ho.(5. května 1142, Praha 4), Na zvonku "Bazarova". Telefonicky v ponědělí a v ...
Praha

Pomocný pracovník ve stavebnictví

MVP: Praha Kontakt:e-mail: stavby.milota@seznam.cz
Praha

Kontakt:e-mail: cihodar.ion73@gmail.com Upřesňující informace: Náplní práce je nakládání a ...
Praha

Kontakt:608 628 789/pondělí a středa od 13:00 -15:00hod.
Praha

Požadavky: fyzicky zdravé osoby. Manuální práce včetně víkendů.
Praha

Kontakt: e-mail: p.s.i.montaz@seznam.cz Upřesňující informace: výpis z RT, fyzicky náročná práce
Praha

volná místa Praha