Product Owner

Kontakty
zaměstnavatel: Rohlik skillz s.r.o.
pracoviště: Sokolovská 100, 18600
mzda: od 50000 do 140000
Popis pozice
Řidičský průkaz sk. B, AJ min. B2, zkušenosti s vývojem produktu jako produktový manažer/vlastník nebo projektový manažer, vynikající komunikační schopnosti a schopnosti řídit změny, schopnost strukturovat a řešit složité úkoly a problémy, zkušenosti s IT vývojem výhodou, zaměření na výsledek, dobrý time management
Zaměstananecké výhody: Neomezené placené volno, výuka jazyků, členství Rohlík Premium, multisport karta aj.

Volná místa v okolí Praha 8

Systémoví analytici

anglický, ruský jazyky

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Customer experience manager

Vývojáři softwaru

Návrháři a správci databází

Řidiči skupiny C

Místo výkonu práce: Beštákova 457/5, Praha 8 Upřesňující informace: Řidičský průkaz skupiny C, ...

volná místa Praha 8