Barmani

Kontakty
zaměstnavatel: EM&T Consulting s.r.o.
pracoviště: Petržílkova 1436, 15800
mzda: od 23700
Popis pozice
Kontakt:e-mail: info@czechvisas4u.cz
Upřesňující informace:
znalost míchání exotických nápojů/koktejlů
pracovní doba 10-22 dle plánu směn

Volná místa v okolí Praha 5

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Kontakt:e-mail: eva.vymetalova@theitalians.cz Upřesňující informace: Požadujeme znalosti v oblasti ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakt:e-mail: cechova@hotel-golf.cz

Pomocní kuchaři

Kontakt:e-mail: info@czechvisas4u.cz Upřesňující informace: znalost indické kuchyně, směna 10-22

Řidiči sk.CE

Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti seriózní jednání a pracovní poměr na dobu ...

Kontakt:ppsalon.praha@gmail.com, tel.:774 515157/od 08:00-14:00hod.

servisní technik docházkových a přístupových systémů

Kontakt:e-mail: ibor.donth@ima.cz Upřesňující informace: vzdělání SŠ elektrotechnického směru nebo ...

volná místa Praha 5