operátor CNC - stříhání

Kontakty
zaměstnavatel: RM GASTRO, s.r.o.
pracoviště: Třída Čs. armády 816, 39181
mzda: od 28000 do 39000
Popis pozice
Náplň práce:
- dělení nerezového plechu pomocí CNC vysekávacího lisu a laseru dle výkresové dokumentace.
Očekáváme:
- technické vzdělání výhodou
- pečlivost, zodpovědnost
- ochotu pracovat na 12 hodinové směny
- fyzickou zdatnost.
Nabízíme:
- dotované závodní stravování
- kvalitní zaškolení a vybavení
- příspěvek za odpracované roky
- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti
- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí
- příspěvek na údržbu kvalitních pracovních oděvů.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Volná místa v okolí Borkovice

dělník v oblasti výstavby budov

stavební práce v Jihočeském kraji kontakt telefonicky od 8:00- 17:00 hod. nebo e-mailem

švadlena

Šití a montáž popruhů pro horolezce, práce vyžaduje kvalitu provedení, proto požadujeme pouze ...

Masér/masérka thajských masáží

Škola tradičních thajských masáží v Thajsku. Požadujeme: dorozumívací jazyk thajština. Kontakt: ...

STAVEBNÍ DĚLNÍK

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Dolní Bukovsko

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Požadujeme: znalost práce s PC, práce s penězi, V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, ...

Skladník - pilař

volná místa Borkovice