Pomocníci v kuchyni

Kontakty
zaměstnavatel: Jiří Brabec
pracoviště: Generála Šišky 2375, 14300
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt: e-mail: info@restaurace-uradnice.cz
Upřeňující informace:
Pomocné práce v kuchyni - mytí nádobí a kuchyňských potřeb, příprava surovin, úklid a udržování čistoty v kuchyni. Práce dle směn i o víkendech. Požadujeme spolehlivost a samostatnost. Předchozí zkušenost v gastronomii výhodou. Zašlete nám svůj životopis a pár slov o Vás.

Volná místa v okolí Praha 4

IT Recruiter

MVP: Na Hřebenech II 1718/8,140 00 Praha 4 Kontakt: e-mail: ...

Pomocní kuchaři

Kontatk: e-mail: karin-petrickova@rosh.cz Upřesňující iformace: znalost indické kuchyně

Kontakt: e-mail: karin-petrickova@rosh.cz

Prodavači smíšeného zboží

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontatk: e-mail: karin-petrickova@rosh.cz Upřesňující iformace: znalost výhodou - indická kuchyně

volná místa Praha 4