Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Kontakty
zaměstnavatel: Esistere s.r.o.
pracoviště: U Parku 207
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 19500
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Seřizování strojů v potrav. i nepotrav. provozu, jednoduché opravy a výměny spotřeb. materiálu (nože, ložiska apod.), obsluha balících strojů
Osobní předpoklady:
pečlivost, zodpovědný přístup, týmový duch, schopnost pozitivně přijímat změny, časová flexibilita, výkonnost, výpis RT

Volná místa v okolí Babice

Dělník/dělnice - popelář/ka, obsluha ostatních manipulačních zařízení

Upřesňující údaje: Náplň práce: - provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů - provádět ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Upřesňující údaje: Znalost asijské kuchyně a čínského jazyka výhodou

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující údaje: Požadujeme dobrou manuální zručnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, ...

Řidiči MKD

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

volná místa Babice