Středoškolský pedagog v oboru elektro

zaměstnavatel: Střední průmyslová škola Zlín, tř. T. Bati 4187
pracoviště: třída Tomáše Bati 4187, 76001
mzda: od 32000 do 40000
Popis pozice
Nástup možný IHNED

Požadavky:
Přijmeme do našeho kolektivu pedagogického týmu učitele elektro oborů - elektrikář slaboproudař.
Pro bližší informace piště na e-mail: fajgarova@spszl.cz
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, roční odměny, zázemí stabilní firmy, příspěvek FKSP.

Volná místa v okolí Bohuslavice u Zlína

Provozní elektrikáři, údržba strojů a strojního zařízení.

Nástup možný dle dohody Výuční list v oboru elektro podmínkou (vyhláška 50). Stravenky, 5 týdnů ...

Prodavači smíšeného zboží

Práce v obchodě, přímý prodej vietnamský jazyk - vyhodou

Hlavní účetní

Požadujeme VŠ/SŠ ekonom. směru, minimálně 2 roky praxe v oboru, znalost MS Office, podvojného ...

Lakyník do práškové lakovny

Lakyník do práškové lakovny. Praxe výhodou. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem: lakovna@email.cz

Kuchaři

Dělníci vrtné soupravy, řidiči

Nástup možný IHNED. Náplň práce: montážní práce technologií. Požadavky: ŘP sk C,E, profesní ...

volná místa Bohuslavice u Zlína