Pomocní pracovníci v lesnictví

Kontakty
zaměstnavatel: Dřevařská obchodní, akciová společnost,
pracoviště: Kamenice nad Lipou 40, 39470
mzda: od 20000
Popis pozice
Pomocní pracovníci v lesnictví vykonávají jednoduché a rutinní práce při ošetřování a údržbě přirozených a vysazených lesů. Kopání jamek pro sázení stromků, sázení sazenic, sběr semen, pomoc při stavbě oplocenek, úklid klestu, ožínání mladých - již vysazených stromků. Práce ve skupině 4-6 osob.

Volná místa v okolí Kamenice nad Lipou

Zahradníce/ zahradník - pěstování trvalek

Zahradnice/ zahradník se zkušenostmi s pěstováním trvalek. Odbornost: množení, vysazování, ...

THP- školkař/- ka v lesnickém oboru

Školkař,- ka se zkušenostmi v oboru lesnictví jsou vítány. Odbornost: množení, vysazování, ...

Opravář nákladní techniky

Obsluha ostatních zařízení na povrchovou úpravu kovů

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Dělník - obsluha recyklační linky

volná místa Kamenice nad Lipou