Úklid / pouze pro OZP

Kontakty
zaměstnavatel: Qanto Services s.r.o.
pracoviště: Trávník 155, 56002
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 112.5
Popis pozice
Náplň práce:
- úklid v prostorách prodejny, doplňování zboží
- místo je pouze pro OZP

Požadujeme: trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zkrácený pracovní úvazek dle domluvy
- mzda 104 Kč/hod. + prémie dle ohodnocení vedoucího prodejny
- firemní benefity - příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora
- vhodné pro ČID a ID

Nástup dohodou
Informace: www.qanto.cz - kariéra
Kontaktní osoba: Žáčková Zdeňka, tel.: 703 499 956, e-mail: zackova.zdenka@qanto.cz
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.

Volná místa v okolí Česká Třebová

NOČNÍ HLÍDAČ/KA MASNÉHO SKOTU - ASISTENCE U PORODŮ

Kontakt: e-mailem statekvlkov@statekvlkov.cz nebo telefonicky 603 854 105 (7.00 - 16.00 hodin)
Semanín

Opravář zemědělských strojů - nástupní bonus 30 000 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - řidičský průkaz sk. T výhodou - praxe v oboru vítána NABÍZÍME: - ...

Pomocný/á účetní

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - SŠ vzdělání s maturitou - znalost podvojného účetnictví - řidičský ...

CHOVATEL/KA A OŠETŘOVATEL/KA SKOTU, KOZ A OVCÍ

MÍSTO VÝKONU: obec Řetová NABÍZÍME: smlouvu na 2 roky s možností prodloužení KONTAKT: pí Jitka ...
Řetová

OPERÁTOR/KA - KONTROLOR/KA VÝROBY

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov NABÍZÍME: podnikové stravování KONTAKT: email

SEŘIZOVAČ/KA

volná místa Česká Třebová