Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Kontakty
zaměstnavatel: Semrush CZ s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 60530
Popis pozice
Kontakt: job.listing.cz@semrush.com
Upřesňující informace:
vysokoškolské vzdělání podmínkou. Zkušenosti na obdobné pozici v nadnárodní společnosti výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Pracovníci montovaných staveb

Kontakt: tel.: 602 304 103 (Kdy: 8:00-16:00)
Praha

Zedník z rozšířenou schopností pro práce na výstavbě RD

Kontakt:email:lemgrant@seznam.cz nebo tel.:774 271 972 od 8-16hod.
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakt:e-mail: machacny@mluft.cz Upřesňující informace: 1.kontakt e-mailem, prosíme o ...
Praha

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Prosím kontaktujte na níže email pro více informace. Please contact the email below for more ...
Praha

Systems Engineer

3 a více roků zkušeností s vývojem softwaru, dovednosti Java na výborné úrovni, Postgres (alespoň ...
Praha

volná místa Praha