Obsluha stacionárních strojů a zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: STAMONT-METAL International,spol. s r.o.
pracoviště: Průmyslová 231, 28201
mzda: od 23000 do 26000
Popis pozice
První kontakt:
Jandák Petr, tel.: 727 946 082,
e-mail: petr.jandak@smi.cz,
osobně: kancelář na adrese Okružní 2162, 288 02 Nymburk, každou středu 9 - 11 hod.

Náplň práce:
Obsluha stacionárních strojů, vizuální kontrola výsledného produktu (nenasákavá a nasákavá čedičová a skelná vlna), manipulační práce (přesuny a finální balení), tisk a kontrola štítků.

Požadavky:
Spolehlivost, ochota pracovat na směny.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na ubytování, dotované stravování.

Volná místa v okolí Břežany II

Elektrikáři

První kontakt: Jílková Michaela, tel.: 605 121 675, Po - Pá 9 - 15 hod. Požadavky: ŘP sk. ...

Pomocní skladníci

Schůzku předem telefonicky domluvit.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Místo pracoviště: - Mochov, Starý Dvůr 302 a obhospodařovaná pole společnosti Prvotní kontakt: - ...

Řidič vozidla skupiny C

Upřesňující údaje: minimálně řidičský průkaz sk. C stravenky, diety

Ostatní uklízeči a pomocníci

Upřesňující údaje: Požadavky: zdravotní způsobilost, flexibilita, samostatnost, aktivní přístup k ...

volná místa Břežany II