Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: Amitabh Enterprises s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
amitpathak6@gmail.com
Pro naši společnost hledáme pracovníka úklidu na provozorvnu indické restaurace
v objektu OC Arkády Pankrác.
Požadujeme pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Volná místa v okolí Praha 3

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl

Kontakt:e-mail: kolo.natali2@gmail.com

Číšníci a servírky

Kontakt: e-mail: maphotmit@icloud.com

Montážní a pomocní prcovníci v elektrotechnice

Kontakt: e-mail: srivastav.sro@gmail.com Upřesňující informace: znalost AJ výhodou, zkušenosti v ...

Úklidový pracovník vnitřních prostor

Kontakt: e-mail: srivastav.sro@gmail.com Upřesňující informace: znalost AJ, zkušenosti b oboru

Prodavač/ka

Kontakt: e-mail: srivastav.sro@gmail.com Upřesňující informace: znalost AJ, zkušenosti v oboru, ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

volná místa Praha 3