Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: HOFMANN WIZARD s.r.o.
pracoviště: U Nové Hospody 1164, 30100, http://www.hofmann-personal.cz/hledate-zamestnani/apply/4206242000
kontakt: Diana Kutková, diana.kutkova@hofmann-personal.cz, 603 551 981 (po-pá 8:00-16:00)
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 22000 do 25000
Popis pozice
Informace telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese Prešovská 4, Plzeň, po - pá 8:00 - 16:00
Náplň práce: naskladňování, vyskladňování zboží, obsluha manipulačního vozíku, práce s ručním scanerem.
Zaměstnanecké výhody: stravenky 50 Kč/den

Volná místa v okolí Plzeň

Řidič

Požadavky: ŘP sk. C, E, profesní průkaz.

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Krátkodobé zaměstnání. Dobrý zdravotní stav.

Montážní dělníci ostatních výrobků

§92 - Krátkodobé zaměstnání Náplň práce: Montážní dělníci ostatních výrobků montují podle přesně ...

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Krátkodobé zaměstnání. Nutná dobrá fyzická kondice.

Pomocný/á kuchař/ka

Požadujeme praxi min. 1rok v indické - nepálské kuchyni - nutná znalost indické kuchyně a ...
Plzeň

Administrativní pracovník/ce

Administrativní podpora chodu společnosti. Jazykové požadavky: ukrajinský a český jazyk.

volná místa Plzeň