Zubní lékaři

Kontakty
zaměstnavatel: SVIDENT s.r.o.
pracoviště: K Červenému vrchu 844, 16000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 27500
Popis pozice
Kontakt: Firýtová Petra, tel.: 777 209 929, e-mail: info@klinikalazurit.cz

Požadujeme praxi v oboru, dobré komunikační schopnosti, citlivý a empatický přístup ke klientovi, samostatnost, znalost práce na PC. Praxe s mikroskopem vítána.

Zaměstnanecké výhody: Zajištěná klientela, motivační platové ohodnocení, podpora vzdělávání a profesního růstu, technologicky nadstandardně vybavená ordinace (OPG, 3DCT, RVG, strojová endodoncie, IO kamera, práce s kofferdamem, implantologie, mikroskop a lupové brýle). Multisport karta, zdarma parkování přímo u kliniky.

Volná místa v okolí Praha 6

Kontakt: Firýtová Petra, tel.: 777 209 929, e-mail: info@klinikalazurit.cz Požadujeme praxi v ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: Dibusz Kryštof, e-mail: krystof@regartis.com Práce na PC, zajištění amdministrativní ...

Zedníci - obkladači

zednické práce, obkladačské práce ve stavebnictví ŘP skupiny B

Pomocníci v kuchyni

Znalost asijské kuchyně podmínkou. Kráktá a dlouhá směna.

Pracovníci ruční myčky vozů

ŘP sk.B, spolehlivost, výpis z RT, dochvilnost

Pracovníci v oblasti osobních služeb

MÍSTO VÝKONU : Evropská č.p. 2588/33a, Dejvice, 160 00 Praha 6 KONTKT PRVOTNĚ TELEFONICKY 9-11 / ...

volná místa Praha 6