Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Oracle Czech s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
Kontakt: e-mail:cz-fmoracleimmigration@kpmg.cz
Upřesňující informace:
- požadované vzd..lání v oblasti vývoje softwaru, po..íta..ových sítí a p..íbuzných
- nutnost zkušeností s vývojem komplexních systém.. a aplikací a zkušeností ve
vývoji s Java a JVM
- požadované znalosti HTTP, HTTP 2, REST a NoSQL databází

Volná místa v okolí Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

místo výkonu práce: Praha spolehlivost, týmová práce, přípravné práce v kuchyni, úklid. Pravidelné ...
Praha

Betonáři

vypis z RT, fyzicky naročná práce
Praha

Associate Billing & Collections

Kvalifikace: o Požadujeme více než 3 roky zkušeností na podobné pozici a vzdělání min.bakalářský ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a

Kontakt: Janáčková Kateřina, tel.: 734132262, e-mail: kjanackova@crocodille.com Anglický jazyk - ...
Praha

Montéři suchých staveb

Praha

volná místa Praha