Obsluha strojů na zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Kontakty
zaměstnavatel: BAKKER, s.r.o.
pracoviště: Divišov 33, 25726
mzda: od 21480
Popis pozice
Pracoviště: Měchnov 33, Divišov
Naplň práce: třídění, balení ovoce. Síťkování a etiketování za pomoci strojů.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, práce je v chladnějším prostředí.
Zaslaní životopisu na email: dspevakova@bakkersro.cz

Volná místa v okolí Bílkovice

Uklízeč veřejných prostranství

Pracoviště: Český Šternberk ŘP skupiny B, T První kontakt: osobně, telefonicky

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuve

Pracoviště: Horní náměstí 2, 257 26 Divišov Práce je určena pro fyzické zdravé osoby První kontakt: ...

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Pracoviště Divišov - provozovny společnosti Manuální zručnost nutná vzhledem k manipulaci s ...
Divišov

Doplňovač zboží

Pracoviště: Chotýšany 69, 257 28 Chotýšany Výhodou aktivní znalost vietnamského jazyka První ...

Prodavač/ka v rychlém občerstvení

Nabízíme: prémie, stravenky Nástup možný ihned První kontakt: telefonicky Po - Pá 09:00 - 18:00
Všechlapy

Pokladní - prodavačka na čerpací stanici

Všechlapy

volná místa Bílkovice