Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Bon Letná s.r.o.
pracoviště: Milady Horákové 178, 17000
mzda: od 18900 do 20000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU : Milady Horákové č.p. 178/66, Bubeneč, 170 00 Praha 7
KONTAKT : QUOC ANH NGUYEN, tel.: 773 903 288 - volat pondělí 10-12h, e-mail: dan.nguyenquocanh@seznam.cz
OSOBNĚ PO TELEFONICKÉ DOHODĚ.

Hlavní náplň práce - vybalování, kontrolování, přemisťování, vážení a skladování zásob v chladničkách, policových skříních a jiných skladovacích prostorech; pomoc kuchařům a šéfkuchařům při přípravě jídla mytím, loupáním, krájením, řezáním, odměřováním a mícháním surovin; kompletování pokrmů k podávání; čištění kuchyní, míst pro přípravu jídla a obslužných prostor; nutnost znalosti (asijské) japonské kuchyně (prokáže se při pohovoru).

Požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.

Znalosti vietnamského jazyka (komunikační jazyk na pracovišti a s dodavateli).

Volná místa v okolí Praha 7

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kontakt: osobně: dle tel. domluvy 603518242, Husitská 45/50, Praha 3

Pěstitelé zemědělských plodin

znalost mongolské kuchyně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hlavní účetní

Pro účetní společnost se sídlem v Praze, hledáme Hlavní účetní s komplexní znalostí českých a ...

volná místa Praha 7