Instalatéři, topenáři

Kontakty
zaměstnavatel: Jaroslav Kovář
pracoviště: Slavičín 157, 76321
mzda: od 18900 do 25000
Popis pozice
Požadavky: ŘP sk.B, manuální zručnost.
Pokud nebude zájemce vyučen v oboru, poskytneme zaučení a technický dozor.
Práce možná i brigádně.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu.
POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.

Volná místa v okolí Bohuslavice nad Vláří

Lakýrníci v práškové lakovně

Možnost zaučení Nabízíme ubytování, podnikové stravování. V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Dělník/dělnice v potravinářském provozu

Lisař pryže (Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže)

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. POZN: Zájemci se hlásí tel.nebo e-mailem.

Číšníci a servírky

Požadavky: příjemné vystupování, ochota praxe, v oboru výhodou, vysoké pracovní nasazení. Po ...

Montážní dělníci/ce výrobků z kovu

Lakýrník, pomocník v lakovně ( Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu

volná místa Bohuslavice nad Vláří