Projektanti

Kontakty
zaměstnavatel: Zakládání staveb,a.s.
pracoviště: K jezu 1937, 14300
mzda: od 30000 do 60000
Popis pozice
Zavedená stavební společnost se sídlem v Praze, přijme do své projektové dceřiné firmy FG Consult s.r.o., projektanta

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání, praxe není podmínkou, schopnost týmové práce.
Hlavní náplní je navrhování speciálního zakládání a řešení geotechnických problémů

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, plat 30.000,- Kč - 60 000,- Kč - dle praxe, zaměstnanecké benefity, stravenky, práce v Praze 4 Modřanech v příjemném kolektivu

Volná místa v okolí Praha 4

Pomocní kuchaři

Technici zakázky (elektro)

elektro - vyhláška 50/1987 Sb.

Kuchař/kuchařka

Prodavači v prodejnách

práce s E kasou

Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Požadujeme: - dobré komunikační schopnosti, učit se novým věcem, příjemné vystupování - dobrá ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské ...

volná místa Praha 4