Stavební dělník

Kontakty
zaměstnavatel: MAKAR stavby s.r.o.
pracoviště: Rokycanská 764, 31200
mzda: od 23800
Popis pozice
Stavební dělník - práce na stavbách dle zakázek zaměstnavatele
Prvotní kontakt na mail info@makarstavby.com a telefon 777832263.

Volná místa v okolí Plzeň

Pomocní kuchaři - indická kuchyně

Znalost přípravy indických nebo nepálských jídel výhodou.

Kuchař/ka - studená kuchyně

Požadavky: praxe v kuchyni výhodou, zájem o práci v gastronomii s kvalitními surovinami, ...

Montážní dělníci výrobků

Místo výkonu práce TREVES CZ s.r.o., Přestanov 116. Společnost TREVES CZ s.r.o. se sídlem v ...

Obsluha CNC strojů

Kontakt možný osobně na adrese: Krašovská 2265/7, Plzeň nebo telefonicky či e-mailem. Obsluha CNC ...

řidič sk. B - česka a mezinárodní doprava

Jízdy Německo, Benelux, Dánsko, Rakousko. Turnusy - cca 9 - 10 dnů jízdy, 4 - 5 dnů volno. ŘP sk. B

Pomocník v autoservisu - pneuservis

Nabízíme: Závodní stravování

volná místa Plzeň