traktorista

Kontakty
zaměstnavatel: VIA AVENA spol. s r.o.
pracoviště: Nová Ves, Nová Ves
mzda: od 21000
Popis pozice
Jedná se o práci traktoristy - orba, setí, požadujeme ŘP skupiny T- znalost práce v zemědělsatví výhodou, požadujeme pracovitost, flexibilitu, zodpovědnost při práci se zemědělskými stroji , pečlivost.
Nabízíme: stravenkový paušál
Kontakt: Krmelová Ivana, tel.: 724 664 052, e-mail: mechanizator@viaavena.cz, nebo na adrese Luční 812, Blovice (od 7 do 15 hod.)

Volná místa v okolí Nová Ves u Dobřan

Prodavači smíšeného zboží

Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, plynulá ...

řidič/ka - rozvoz pizzy

řidičský průkaz sk. B první kontakt osobně nebo telefonicky po - pá od 9:00 do 16:00 hodin

pracovník/pracovnice na prodejně/e-shop/zákaznický servis

První kontakt e-mailem Komunikativnost, aktivní práce na PC / Excel,World), chuť učit se nové věci, ...

manipulační pracovníci (kromě výroby)

Vyvážení boxů s folií, papírem a směsným odpadem z jednotlivých středisek do prostoru odd. ...

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

řidičský průkaz sk. T podmínkou, řidičský průkaz sk. C výhodou

Technik - tepelné zpracování

volná místa Nová Ves u Dobřan