Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Oracle Global Services Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: cz-fmracleimmigration@kpmg.cz
Upřesňující informace:
- požadované vzdělání v oblasti vývoje softwaru, počítačových sítí a příbuzných
- nutnost zkušeností s vývojem komplexních systémů a aplikací a zkušeností ve vývoji s Java a JVM
- požadované znalosti HTTP, HTTP 2, REST a NoSQL databází

Volná místa v okolí Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

znalost českého a anglického jazyka
Praha

Čističi vnějších plášťů budov

Praha

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

profesní průkaz ŘP C nad 7,5 t. psychotesty
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt: tel.: 774 435 216 (můžete volat Po-Pá 9-13:00hod.)Osobně: SEVCO s.r.o., Opletalova 4, ...
Praha

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Kontakt: e-mail: cz-fmracleimmigration@kpmg.cz První kontakt e-mailem • Práce v oblasti softwaru • ...
Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

KONTAKT : Korotvička Václav, e-mail: info@septero.cz Řidičské oprávnění skupiny C, profesní ...
Praha

volná místa Praha