dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakty
zaměstnavatel: LS MONT s.r.o.
pracoviště: Jamská 2486, 59101
mzda: od 23400
Popis pozice
ZmK
ŘPB výhodou
první kontakt e-mailem nebo telefonicky

Volná místa v okolí Sázava

svářeč kovů

ZmK Požadavky: dobrý zdravotní stav (práve v riziku, fyzicky náročná práce), 3 směnný provoz Popis ...

obsluha CNC stroje

ZmK Požadavky: min. základní vzdělání, znalost práce na CNC obráběcích strojích s řídicím systémem ...

montážní dělník

ZmK kontaktovat p. Krejčí tel: 602 172 171 první kontakt e-mailem
Žďár nad Sázavou

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

ZmK první kontakt e-mailem nebo osobně PO-PÁ 8,00-18,00 hod.

ZmK bourací práce, výkopové práce, nošení cihel první kontkt e-mailem

operátor balení sýrů

- pečlivost, svědomitost, pracovní nasazení - obsluha a sanitace balicího zařízení, dodržování ...

volná místa Sázava