svářeč kovů

Kontakty
zaměstnavatel: ŽĎAS, a.s.
pracoviště: Strojírenská 675, 59101
mzda: od 25560
Popis pozice
ZmK
Požadavky: dobrý zdravotní stav (práve v riziku, fyzicky náročná práce), 3 směnný provoz
Popis práce: svařování, navařování, pájení součástí a konstrukcí z kovových materiálů a jejich slitin
Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další
první kontakt e-mailem

Volná místa v okolí Sázava

modelář - obsluha CNC

tříosé a pětiosé obrábění polotovarů a modelů na CNC obráběcím centru. závodní stravování, 25 dní ...

montážní dělník

ZmK kontaktovat p. Krejčí tel: 602 172 171 první kontakt e-mailem
Žďár nad Sázavou

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

ZmK první kontakt e-mailem nebo osobně PO-PÁ 8,00-18,00 hod.

ZmK bourací práce, výkopové práce, nošení cihel první kontkt e-mailem

Dělník v oblasti výstavby budov

ZamK; manuální zručnost, flexibilita, spolehlivost; První kontakt telefonicky, Pracovní dny od 9:00 ...

operátor výroby sýrů

- min. výuční list (potravinářský obor výhodou), pečlivost, svědomitost, pracovní nasazení - ...

volná místa Sázava