Technik - školitel

Kontakty
zaměstnavatel: DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
pracoviště: Pivovarská 19, 33701
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Náplň práce: plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parku
Požadujeme: profesní průkaz, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni (u rodilých mluvčí požadujeme znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, základní orientace v dopravních systémech výhodou, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu.

Volná místa v okolí Rokycany

Izolatér

Náplň práce: provádění hydroizolace plochých střech Požadavky: časová flexibilita - stavby po celé ...
Rokycany

Zedník, Instalatér, topenář

Požadujeme: ŘP skupiny B + praxe

Autolakýrník

prodavač(ka)

Požadavky: praxe v oboru, znalost materiálů, zodpovědný přístup, komunikační schopnosti Pouze ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Požadavky: ŘP sk. B + nutná vlastní doprava na pracoviště
Rokycany

Řidiči nákladních automobilů

Místo výkonu práce: ČR + EU Nabízíme: cestovní náhrady, víkendy volné

volná místa Rokycany