Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Kontakty
zaměstnavatel: Chytrá školka a jesle SmartKids spol. s.r.o.
pracoviště: Vančurova 649, 25264
mzda: od 31290 do 42780
Popis pozice
Jazykové předškolní zařízení hledá učitelku mateřské školy na plný či zkrácený úvazek.
Preferujeme spíš částečný úvazek (0.5. až 0.75) před plným.

Požadujeme pozitivní vztah k dětem, pedagogické vzdělání dle požadavků MŠMT, obor předškolní pedagogika (ukončené nebo probíhající vzdělání), zodpovědnost a spolehlivost, komunikativní znalost angličtiny alespoň na úrovni B1, výtvarné dovednosti či hra na hudební nástroj výhodou.

Volná místa v okolí Svrkyně

Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách

Montéři kovových konstrukcí

Svrkyně

Prodavači smíšeného zboží

aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou, první kontakt osobně Na Návsi 189, 252 65 Holubice od ...

Účetní všeobecní

-první kontakt se zaměstnavatelem: Elmira Ovchinnikova, 777 457 429 -znalost SW Pohoda a Microsoftu ...

oblsuha čerpací stanice Km-Prona

-1 směna, 2 dny volna -otevírací doba 05-22 hod. -první kontakt telefonicky 8-14 hod.

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

truhlář,elektrikář, montážní pracovník na výstavách a veletrzích

volná místa Svrkyně