Passenger Reservation

Kontakty
zaměstnavatel: Korean Air Lines Co., Ltd. - organizační složka
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 25000 do 36000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU PRAHA 6
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mgr. Alena Šíchová, tel.: 607061995, e-mail: alena.sichova@eversheds-sutherland.cz

Nutná plynulá znalost angličtiny a korejštiny, předchozí zkušenosti na manažerské pozici v leteckých službách, zkušenosti s řešením stížností zákazníků v leteckých službách.

Volná místa v okolí Praha

Vývojáři softwaru

Vysokoškolské vzdělání, velmi dobrá znalost anglického jazyka
Praha

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Praha

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Praha

řidiči-skladníci

Kontakt:e-mail: sedlackova@druchema.cz Upřesňující informace: Náplň práce:řidič na vnitrostátní ...

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a

praxe v oboru stavebnictví
Praha

volná místa Praha

Nahoru