Pracovník/ce potravinářské výroby

Kontakty
zaměstnavatel: Pekařství Malinová, s.r.o.
pracoviště: K Mistráku 4, 33151
mzda: od 21480
Popis pozice
Požadavky na uchazeče:
- potravinářský průkaz
- dvousměnný a noční provoz
Kontakt telefonicky 6:00 - 14:00 nebo e.mailem.

Volná místa v okolí Dobříč

Zpracovatel ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Místo výkonu práce: Pod Továrnou 587, 331 51, Kaznějov Internet zdarma, možnost ubytování

Konstruktér ve strojírenství

Místo výkonu práce: Tovární 736, Horní Bříza Požadavky: znalost ruštiny nebo ukrajinštiny

zdravotní sestra

Opravář stavebních a zemědělských strojů

Je vítána praxe v oboru. Výše mzdy bude upravena dle dovedností a pracovního nasazení. ...
Kaznějov

Product Industrial Engineering Leader

Zodpovědnost za technický aspekt realizace projektů, definici celého procesu, balancování času a ...

Product Industrial Engineer

volná místa Dobříč