Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: EKVATOR - RN s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Náplň práce:
administrativní činnosti podle stanovených postupů, evidence, příprava a ukládání informací, otevírání, rozdělování a odesílání pošty, příprava jednoduchých formulářů, předávání elektronických a telefonických dotazů kompetentním osobám, příprava, evidence a archivace faktur.

Volná místa v okolí Praha

Montéři suchých staveb

vypis z RT, fyzicky naročná práce
Praha

Betonáři

Praha

Project Manager

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: helena.hospodarova@clearstream.com Odpovědnosti: o ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, zkušenosti, ŘP skup. B výhodou
Praha

Technical Support Engineer

min. 2 roky jako Inženýr technické podpory - technická servisní podpora web aplikací, DWH, DB. ...
Praha

volná místa Praha