Web Developer 2- Vývojáři webu a médií

Kontakty
zaměstnavatel: Citrix Systems Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 89000
Popis pozice
- vyšší vzdělání - PK
- anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí
- praxe v mezinárodní společnosti
- schopnost přizpůsobit se situaci a okamžité řešení problémů
- perfektní organizační schopnosti, samostatnost a schopnost dosáhnout daného cíle
- týmová spolupráce, flexibila, pečlivost a profesionalita
- velice dobré komunikační dovednost

Volná místa v okolí Praha

Sr SW Engineer 2 - Vývojáři softwaru

- vyšší vzdělání - NG - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v ...
Praha

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

ŘP skupiny B
Praha

Pracovníci montovaných staveb

Praha

Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři

Požadujeme: časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti, dobrá orientace v novém ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Znalost rušiny bude pro Vás výhodou. Nabízíme práci ve stabilní a silné solečnosti, příjemné ...
Praha

volná místa Praha