mzdová účetní

Kontakty
zaměstnavatel: FORTIS 2022, S. R. O.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 25000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: fortis-setos@cmail.cz
Upřesňující informace:
Do zavedené účetní firmy hledáme kolegyni na pozici samostatná mzdová účetní. Vhodné i pro absolventky.
Vašim úkolem bude:
- komplexní zpracování mzdové agendy
- příprava plateb mezd a odvodů
- zadávání a zpracování dat (přihlášky, odhlášky, změny a další korespondence
s úřady
- vedení personální a mzdové agendy
- kontrola účetních operací
- komunikace se státními institucemi a zdr. pojišťovnami
- poskytování odborného poradenství
- komunikace s klienty
Požadujeme:
- SŚ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
- znalost mzdové agendy
- PC znalosti (MS Excel, Office) na uživatelské úrovni
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- časovou flexibilitu v době uzávěrek
- ochotu učit se novým věcem

Zaměst.výhody:
- práci na HPP
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- možnost profesního růstu
- zázemí přátelského kolektivu v Praze na Smíchově

Volná místa v okolí Praha

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Praha

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Jednání každý pátek od 10:00 do 13:00 na adrese Orebitská 616/9 Praha 3, 130 00
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Odpovídající zdravotní stav, fyzická výdrž, odpovědnost, míchání materiálů(beton, omítka, malta) ...
Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Nutná znalost thajských masáží, Požadujeme certifikát na thajskou masáž v rozsahu minimálně 150 ...
Praha

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Praha

Výkon práce Praha. Kontakt: Hul Mykola, e-mail: terbax@email.cz
Praha

volná místa Praha