Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: C.S.I. REST s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 22000 do 24000
Popis pozice
Jedná se o obsluhu kavárny , bistra , znalost cizího jazyka AJ, místo výkonu práce je Praha 1, Praha 6

Volná místa v okolí Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Nutná znalost thajských masáží, Požadujeme certifikát na thajskou masáž v rozsahu minimálně 150 ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Servisní technik deratizace, dezinsekce, dezinfekce

MÍSTO VÝKONU PRAHA Pracovní pozice nemá fixní pracoviště, jedná se o technika, který provádí servis ...
Praha

Odborní asistenti v administrativě

-Francouština na úrovni rodilého mluvčího podmínkou - Angličtina na úrovni rodilého mluvčího ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

fyzicky náročná práce, manipulace s břem,eny, ŘP vítán, možnost vyslání na pracovní cestu
Praha

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Praha

volná místa Praha