DĚLNÍCI - OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ VÝSEKOVÝCH STROJŮ NA PAPÍR A PAPÍRENSKOU LEPENKU

Kontakty
zaměstnavatel: Omega Hořovice spol. s r.o.
pracoviště: Pod Nádražím 1413, 26801
mzda: od 21000 do 29800
Popis pozice
Náplň práce: samostatné seřízení strojů dle výrobní dokumentace s následnou obsluhou strojů - zakládání a odebírání vstupního materiálu (papír, papírenská lepenka), fyzicky náročnější práce. Možnost vlastní dopravy do zaměstnání (zaměstnavatel nezajišťuje svozy ani jiný druh dopravy). Příplatky za práci v odpolední směně, slevy na firemní výrobky. Kontakt: telefonicky (8:00-14:30), e-mailem.

Volná místa v okolí Felbabka

SKLADNÍCI OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Práce náročná na koncentraci a pečlivost, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, výpis z rejstříku ...

OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU - Kontakt: e-mailem, osobně.

Kontakt: e-mailem, osobně.

OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU - Kontakt: e-mailem.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: telefonicky.

MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Kontakt: telefonicky

Požadujeme: manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, požadujeme výpis z rejstříku trestů. ...

OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU - Kontakt: e-mailem

Požadujeme zdravotní průkaz. Jedná se o noční provoz. Nabízíme: prémiové ohodnocení, stravenkový ...

RECEPČNÍ V HOTELÍCH A DALŠÍCH UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍCH - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: znalost ruského jazyka. Nástupní plat dle zkušeností uchazeče. Kontakt: e-mailem.

volná místa Felbabka