Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakty
zaměstnavatel: AZ STAVBA s.r.o.
pracoviště: Březina 418, 67905
mzda: od 19500
Popis pozice
První kontakt e-mailem.
Vyžadujeme: spolehlivost, chuť pracovat, časovou flexibilitu a perfektní zdravotní stav.
Nepožadujeme praxi, ani vyučení v oboru. Práce na zaučení pro nástup do zaměstnání.
Místo výkonu práce je sídlo firmy a zakázky zaměstnavatele v rámci ČR.
Nabízíme stabilní práci u zavedené firmy s motivační nástupní mzdou.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Březina (dříve okres Blansko)

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně (Kanice 210, 664 01 Kanice, po-pá ...

Zedník

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce (Po-Pá 8:00-10:00 ...

Zedník

První kontakt telefonicky Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Spolehlivost, pracovitost. Osobní schůzka možná po předchozí telefonické domluvě na č. 728424593, ...

Řidič sk C

První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Březina (dříve okres Blansko)