Kadeřník/kadeřnice

Kontakty
zaměstnavatel: 100 CZK SOUTEZ s.r.o.
pracoviště: Plzeň, Plzeň
mzda: od 23640
Popis pozice
Kontakt předem telefonicky nebo e-mailem:
Rekeda Ivanna, tel.: 608 993 998 (8:00-20:00), e-mail: i.rekeda@100czk.cz
Požadujeme:
- min. základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační kurz v oboru výhodou, případně praxe výhodou
- spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační dovednosti
- ruština na úrovni B1
Při splnění podmínek možnost příspěvku na ubytování, dopravu.
Školení a prohlubování dovedností zdarma, flexibilní složka mzdy, kariérní růst.

Volná místa v okolí Plzeň

Kvalifikovaní pracovníci demoličních prací

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, flexibilita.

Povrchová úprava a zušlechťování kovů

Náplň práce: broušení a začišťování kovových dílů Zam. výhody: stravenkový paušál, 25 dnů ...

Pomocný/á kuchař/ka / pomocník/ce v kuchyni

Zubní lékař/ka

Kontakt: Long Vu Bc., tel.: 792302190, e-mail: l.vu@seznam.cz

Pomocný kuchař/ka

Výhodou základní znalost tureckého nebo ruského jazyka pro komunikaci se zaměstnavatelem.

Montéři kovových konstrukcí

Kontakt: Činatlová Věra, tel.: 377 494 216, e-mail: vera.cinatlova@mea-group.com Náplň práce: - ...

volná místa Plzeň