Obchodník/Marketér pro LazenskaKava.cz

Kontakty
zaměstnavatel: Mgr. Lukáš Tobolák
pracoviště: Družstevní 35, 76326
mzda: od 18000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: Marketingová podpora Lazenskakava.cz
Požadavky: komunikační dovednosti na pokročilé úrovni, povědomí o zahrádkářských potřebách a pěstování rostlin výhodou (ne podmínkou), zvládá práci pod tlakem, chuť do práce, manuální zručnost, vstřícnost, ochota učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro detail, chápání věcí v souvislostech, ovládání PC na pokročilé úrovni podmínkou
Výhody: pružnou pracovní dobu s pevnou částí - jen ranní směny

Volná místa v okolí Dolní Lhota

Pracovníci ve výrobě lázeňských oplatků

Kuchaři

Zkušenosti s asijskou kuchyní, zejména japonské sushi a vietnamské speciality

pracovníci ve výrobě

Kadeřníci

Hledáme kadeřnici na dlouhodobý pracovní poměr do zavedeného Studia v centru Luhačovic. Nutná praxe ...

Operátoři CNC obráběcího stroje

Hlavní náplň práce: - obsluha CNC obráběcího stroje (frézovací centrum nebo CNC soustruh) - ...
Pozlovice

Poloviční úvazek - roznos letáků

Hledáme pracovníka pro roznos letáků. Místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením, ...
Luhačovice

volná místa Dolní Lhota