SVÁŘEČ

Kontakty
zaměstnavatel: Europe Agency s.r.o.
pracoviště: U Dvořiska 1219, 56501
mzda: od 25560
Popis pozice
V kolektivu uvítáme spolehlivého kolegu, který umí samostatně pracovat
MÍSTO VÝKONU: U Dvořiska č.p. 1219, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- svařování na základě výkresové dokumentace - - příprava pracoviště
- údržba nástrojů
POŽADUJEME:
- zkušenosti se svařováním
- zručnost, pečlivost
- zodpovědný přístup k práci
KONTAKT: životopis zasílejte na uvedený email

Volná místa v okolí Běstovice

ŘIDIČ/KA MOTOROVÉHO VOZÍKU (SKLADNÍK/NICE)

MÍSTO VÝKONU: U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1 KONTAKT: email

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ

MÍSTO VÝKONU: U Dvořiska č.p. 1219, 565 01 Choceň 1 PRACOVNÍ NÁPLŇ: - montování polotovarů dle ...

Opravář zemědělských strojů (údržba živočišné výroby)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: údržbář zemědělských strojů a strojů v živočišné ...

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Dopravní dispečeři

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK VE VÝROBĚ (M/Ž)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: AUTONEUM CZ s.r.o., U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň PRACOVNÍ NÁPLŇ: montážní ...

volná místa Běstovice