Accounts Payable Specialist

Kontakty
zaměstnavatel: Genpact Czech s.r.o.
pracoviště: Evropská 2591, 16000
mzda: od 36000
Popis pozice
anglický jazyk slovem i písmem, minimálně B2/C1
- předchozí pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví
- výhodou je předchozí zkušenost v centru sdílených služeb
- výhodou je zkušenost práce s ERP systémy

Volná místa v okolí Praha 6

General Ledger Accountant

anglický jazyk slovem i písmem, minimálně B2/C1 - předchozí pracovní zkušenosti v oblasti ...

Obchodní referenti

práce na PC, psaní všema deseti , základní znal. A.J. komunikace s klienty

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Znalost českého a anglického jazyka.

Pomocníci v kuchyni

Náplň: - přípravné práce v kuchyni - úklid - mytí bílého a černého nádobí

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Náplň: - Příprava pokrmů české a mezinárodní kuchyně, - Příprava polotovarů - Kontrola výdeje ...

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Požadujeme: - C+E - Karta řidiče - Výpis z karty řidiče - Výpis z rejstříku trestů

volná místa Praha 6