Montážní dělník - junior

Kontakty
zaměstnavatel: ARIETE personal s.r.o.
pracoviště: Klášterní 1, 25901
mzda: od 18900
Popis pozice
Pracoviště: Klášterní 1, 259 01 Votice
Nabízíme hodinovou mzdu 100Kč/h, která při splnění pracovního fondu činí 15.200Kč za měsíc.
Náplní práce bude:
Důsledné dodržování pokynů obsažených v kontrolních a pracovních návodkách. Zodpovědnost za stav svěřených prostředků
První kontakt: telefonicky každé pondělí od 8 hodin do 14 hodin

Volná místa v okolí Votice

Slévači pro kokilové odlévání

Pracoviště Votice, Javorská 411 První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Provozní pracovník

Učitelé pro 2. stupeň ZŠ, předmět matematika a fyzika

Příspěvky z FKSP, stravování

Brusiči,leštiči,ostřiči nástrojů a kovů

1. kontakt elektronicky, po té bude sjednána osobní schůzka, požadujeme strukturovaný životopis + ...

Pracovníci na zpracování plechu

Obsluha pily na prvotní zpracování dřeva

Pracoviště: Božkovice 1 První kontakt: e-mailem, osobně (Božkovice 1)

volná místa Votice