CHOVATEL / CHOVATELKA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Kontakty
zaměstnavatel: AGRO Chomutice a.s.
pracoviště: Chomutice 92, 50753
mzda: od 22500 do 25000
Popis pozice
Pracovník / pracovnice v živočišné výrobě - KRMIČ / KRMIČKA
Pracoviště okres Jičín, Liberec- Místo výkonu práce střediska ŽV Staré Smrkovice, Chomutičky, Třtěnice, Hrádek nad Nisou - Donín.
V případě zájmu volejte na telefoní číslo +420 493654734 p. Koubková, p. Kořínek,v době od 8:00 až 14:00 pondělí až pátek, nebo pište na e-mail: ekonom.agrochom@seznam.cz.
Osobní kontakt po telefonické domluvě.
Výhodou ŘP skupiny B,T.
Pozice je vhodná i pro občany EU a cizince na zaměstnanecké karty- Program kvalifikovaný zaměstnanec.

Volná místa v okolí Chomutice

RUČNÍ BALIČI / BALIČKY, PLNIČI / PLNIČKY A ETIKETOVAČI / ETIKETOVAČKY

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA

Náplň práce: svařování konstrukcí z materiálů ocel, železo, příp. hliník Nutno složit prakt. ...

Náplň práce: svařování konstrukcí z materiálů ocel, železo Nutno složit prakt. zkoušku ze sváření V ...

POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI / DĚLNICE - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROBĚHNE DNE 17.3.2023 OD 9

kompletace Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty

ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL

Požadujeme: ŘP sk. C+E Jedná se o mezinárodní kamionovou přepravu - jízdy po EU Mzda + ...

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE STAVEBNÍ VÝROBĚ

volná místa Chomutice