Odborný sekretář, sekretářka

Kontakty
zaměstnavatel: Ladislav Holík
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 35000 do 60000
Popis pozice
MVP: Praha
Kontakt: prahaeu@seznam.cz
Asistent/ka - Administrativní a organizační podpora majitele společnosti. Zajištění plynulého chodu kanceláře - office management. Zpracování příchozí a odchozí pošty. Komunikace s obchodními partnery zadavateli (z Německa, Rakouska a dalších německy hovořících zemí ). Komunikace s úřady,s účetní. Příprava podkladů pro jednání . Příprava prezentací, tabulek, smluv.
Ad-hoc administrativní úkoly.Máte zkušenost z administrativy, ideálně jako asistent/ka.Vaše němčina & je na pokročilé úrovni C1-2 kvůli komunikaci
se zahraničními zadavateli.Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni.
Jste příjemná, zodpovědná a samostatná osoba s maximální flexibilitou
Nabízíme: Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností včetně bonusů benefitů a diet (dle výsledků společnosti). Nástup dle Vašich možností. Home office po zapracování HPP nebo dohoda. Lokalita: Jen Praha a okolí !!!!

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

možnost práce ve výškách práce o víkendech
Praha

Sr SW Engineer 1 - Vývojáři softwaru

- vyšší vzdělání - SK - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v ...
Praha

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Praha

Pomocní dělníci ve výrobě

Praha

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb

Praha

volná místa Praha