Řidič kontejneru s manipulační rukou

Kontakty
zaměstnavatel: EUROEKO s.r.o.
pracoviště: Jeviněves 8, 27705
mzda: od 25000
Popis pozice
Požadujeme ŘP.skupiny C, zkušenosti s provozem vozidla, strojní průkau na bagr výhodou
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem, osobní schůzka možna po telefonické domluvě

Volná místa v okolí Střemy

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Řidiči kontejnerové soupravy s hydraulickou rukou

ŘP sk. C, E, Profesní průkaz, Karta řidiče zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, časovou ...

Manipulační dělníci ve výrobě

- pomocné práce na pile Kontakt: telefonicky

Fyzicky namáhavé práce, dobrý zdravotní stav. Výhodou - řidičský průkaz. Kontakt - Čt - Pá 9:00 - ...

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

-praxe v oboru stavebnictví výhodou, bourací, výkopové a pomocné práce na stavbě Místo výkonu ...

zemědělský dělník, traktorista

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

volná místa Střemy