Kadeřníci

Kontakty
zaměstnavatel: Original Barber Letňany, s.r.o.
pracoviště: Veselská 663, 19900
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Nutný zdravotní průkaz. Nevyučené zaučíme.

Volná místa v okolí Praha 9

Řidiči tahačů

požadujeme ŘP sk. C+E, zabýváme se přepravou zboží do států bývalého Sovětského svazu - Bělorusko, ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Řidič pro vnitrostátní a mezinárodní automobilovou dopravu

kontakt osobně / Místo, případně čas: Českobrodská 1174, 198 00 Praha, 9:00 – 11:00h. OLEKSIJ ...

Prodavači smíšeného zboží

znalost vietnamského jazyka výhodou , prodej smíšeného zboží , pracovní doba i o víkendech

Pomocní pracovníci obchodního provozu

ŘIDIČ mezinárodní kamionové dopravy

V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail: tesinsky@alimpex.cz, ...

volná místa Praha 9