Zubní lékaři bez specializace

Kontakty
zaměstnavatel: LoveYourSmile s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 120000
Popis pozice
Kontakt: Hanáček, tel.: 734 583 076, e-mail: loveyoursmile@outlook.cz

Úspěšná dentální klinika v překrásném městě Komárov, pro vznikající pobočku v Praze (Praha 14), hledá do našeho týmu Zubní Lékařku / Zubního Lékaře. Klinika je moderně zařízená v krásných prostorech. Nabízíme pracovní úvazek 40 hodin týdně. 25 dní dovolené. Plat 120000,- / měsíc (po dohodě je možné i zkrácený úvazek). Nabízíme pozici i cizincům s absolvovanou abr. zkouškou. V případě zájmu nás kontaktujte přes email: loveyoursmile@outlook.cz

Volná místa v okolí Praha

Obchodní zástupci

Kontakt: Kronek Libor, tel.: 731 190 816, e-mail: ibor.kronek@shopea.cz
Praha

Vývojáři softwaru

Úplné střední vzdělání (všeobecné nebo odborné), předchozí zkušenosti na pozici výhodou.
Praha

Sr SW Engineer 1- Vývojáři softwar

vyšší vzdělání - KG - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v mezinárodní ...
Praha

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Náplň práce: zednické a štukatérské práce Požadavek: vyučen v oboru, manuální zručnost, rachlost, ...
Praha

Programátoři počítačových aplikací specialisté

min. středoškolské vzdělání , zkušenosti na obdobné pozici a znalosr R.J výhodou
Praha

Sr SW Engineer 2 - Vývojáři softwaru

vyšší vzdělání - SD - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v mezinárodní ...
Praha

volná místa Praha