PROVOZNÍ DĚLNÍCI (OBSLUHA STROJE NA BALENÍ ŠTÍTKŮ A ETIKET - Kontakt: telefonick

Kontakty
zaměstnavatel: GZ Media, a.s.
pracoviště: Tovární 340, 26712
mzda: od 19440
Popis pozice
Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: telefonicky (od 9:00-15:00 hod.).

Volná místa v okolí Chrustenice

PROVOZNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky.

Nabízíme: dotované stravování, výkonostní odměny Kontakt: telefonicky (Po-Pá 09:00-15:00)

Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: ...

SKLADNÍCI - MANIPULANTI - Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00), e-mailem

Požadujeme: schopnosti a praxe v obsluze VZV, dovednost a zručnost v obsluze strojů pro úpravu ...

Snídaňový kuchař / kuchařka

Do našeho 4* hotelu Expo v Praze 7 hledáme spolehlivého a zodpovědného snídaňového kuchaře / ...
Praha

OBSLUHA STROJŮ, Kontakt: e-mailem.

Kontakt: e-mailem.
Loděnice

SEŘIZOVAČI A OBSLUHA KONVENČNÍCH SOUSTRUHŮ, Kontakt: e-mailem.

Práce ve výrobní společnosti. Kvartální odměny, stravenkový paušál. Kontakt: e-mailem.
Loděnice

volná místa Chrustenice